AGES Shared Services

AGES Shared Services AB erbjuder med hög kompetens tjänster inom ekonomi, HR och övrig administration till AGES koncernens dotterbolag.

Är du kund eller leverantör till något av våra AGES bolag och har frågor kring fakturering, betalningar eller liknande administrativa frågor är det oss du skall kontakta.

Är du anställd inom AGES och har frågor kring lönehantering eller specifika personalrelaterade dokument hjälper vi dig gärna.

Postadress

Box 815 , 30118 Halmstad

Besöksadress:
Hörle 3, 331 92 Värnamo

Telefon

+46 (0)370-65 07 00

Invoice address

AGES Falkenberg

invoice.amfbg@ages.se

AGES Hörle

invoice.horle@ages.se

AGES Kulltorp

invoice.acktorp@ages.se

AGES Unnaryd

faktura@ages.se

AGES Värnamo

ekonomi.amvmo@ages.se

AGES Shared

invoice.ass@ages.se

Jessica Dahlstedt

Business Controller

jessica.dahlstedt@ages.se

+46 (0) 370 65 01 16

Martina Klasson

Controller

martina.klasson@ages.se

+ 46 (0) 10 405 10 64

Controller

Maria Jarl

Accounting

maria.jarl@ages.se

+46 (0) 10 405 10 63

Helena Forslund

Accounting

helena.forslund@ages.se

+46 (0) 10 405 10 62

Eva Romhagen

HR Administration

eva.romhagen@ages.se

+46 (0) 370 65 00 81

Yvonne Plantin

HR Administration

yvonne.plantin@ages.se

+46 (0) 370 65 07 16