AGES Värnamo

Postadress

Silkesvägen 11
331 53 Värnamo

Telefon

+46 (0)370-69 23 30

Anders Linder

Managing Director

anders.linder@ages.se

+46 (0)70-561 40 60

Monika Öberg Rylander

Financial & HR Manager

monika.oberg@ages.se

+46 (0)370-69 23 72

Johan Delholt

Sales Manager

johan.delholt@ages.se

+46 (0)370-69 23 32
+46 (0)70-529 23 30

Johan Bergström

Key Account Manager

johan.bergstrom@ages.se

+46 (0)370-69 23 35
+46 (0)70-644 23 30

Jenny Johansson

Quality & Environment Manager

jenny.johansson@ages.se

+46 (0)370-69 23 34
+46 (0)70-332 96 55

Joannis Dimitriadis

Quality Engineer

joannis.dimitriadis@ages.se

+46 (0)370-69 23 30
+46 (0)70-326 23 30

Jonas Andersson

Purchase Manager

jonas.andersson@ages.se

+46 (0)370-69 23 46
+46 (0)70-509 23 30

Linda Söderberg

Purchaser

linda.soderberg@ages.se

+46 (0)370-69 23 74

Herman Lindblom

Production Manager

herman.lindblom@ages.se

+46 (0)370-69 23 42

Lotta Ohlsson

Production Planner

lotta.ohlsson@ages.se

+46 (0)370-69 23 78

Thomas Bergwall

Team Leader Maintenance

thomas.bergvall@ages.se

+46 (0)370-69 23 44

Fredrik Höög

Team Leader Production

fredrik.hoog@ages.se

+46 (0)370-69 23 41

Steve Amnebrink

Team Leader Production

steve.amnebrink@ages.se

+46 (0)370-69 23 43

Henric Eckerbom

Team Leader Production

henric.eckerbom@ages.se

+46 (0)370-69 23 85

Daniel Linell

Technical Manager

daniel.linell@ages.se

+46 (0)370-69 23 76

Pia Kullberg

Customer Support

pia.kullberg@ages.se

+46 (0)370-69 23 48

David Lindahl

Project Engineer

david.lindahl@ages.se

+46 (0)370-69 23 75

Morgan Sjödahl

Logistic

morgan.sjodahl@ages.se

+46 (0)370-69 23 40

Anders Liljeqvist

Logistic

anders.liljeqvist@ages.se

+46 (0)370-69 23 38

Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse. Läs mer

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng