AGES Hörle

Postadress

Box 436
331 24 Värnamo

Telefon

+46 (0)370-33 37 00

Ekonomi och HR

AGES Shared Services

Petter Cronstrand

Managing Director

petter.cronstrand@ages.se

+46 (0)370-33 37 01

David Elg

Sales Manager

david.elg@ages.se

+46 (0)370-33 37 07

Sebastian Bergman

Sales

sebastian.bergman@ages.se

+46 (0)370-33 37 23

Ruveid Brakic

Sales

ruveid.brakic@ages.se

+46 (0)370-33 37 37

Charlotte Schellhas

Marketing/Purchasing Assistant

charlotte.schellhas@ages.se

+46 (0)370-33 37 17

Maria Hindersson

Planning - Welding

maria.hindersson@ages.se

+46 (0)370-33 37 30

Mathias Karlsson

Purchasing Manager

mathias.karlsson@ages.se

+46 (0)370-33 37 02

Tobias Karlsson

Production Manager

tobias.karlsson@ages.se

+46 (0)370-33 37 22

Alexandra Lenestad

Support

alexandra.lenestad@ages.se

+46 (0)370-33 37 33

Anders Fredriksson

Service Manager

anders.fredriksson@ages.se

+46 (0)370-33 37 03

Lars Ekman

Technical Manager

Lars.ekman@ages.se

+46 (0)370-33 37 34

JENNY JOHANSSON

Quality & Environment Manager

jenny.johansson@ages.se

+46 (0)70-332 96 55

Ralf Thomas

Quality Coordinator

ralf.thomas@ages.se

+46 (0)370-33 37 29

Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse. Läs mer

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng