AGES Unnaryd

Postadress

Hyltevägen 1
314 51 Unnaryd

AGES Sales Office Germany
Heinrich-Heine-Straße 8
39218 Schönebeck (Elbe)

Telefon

+46 (0)371-622 00

Tobias Espmark

Managing Director/HR

tobias.espmark@ages.se

+46 (0)76-850 16 27

Svante Simonsson

Sales Manager

svante.simonsson@ages.se

+46 (0)72-376 79 12

Tibor Konya

Interim Quality Manager

tibor.konya@ages.se

+46 (0)72-376 79 10

Andreas Wadensten

Industrial Engineer Manager

andreas.wadensten@ages.se

+46 (0)72-376 79 33

JOHAN BLADH

Financial Manager

johan.bladh@ages.se

+46 (0)70 604 83 82

Friedrich Allendorff

Export Sales

friedrich.allendorff@ages.se

+49 171-710 52 50

Jenny Lam

Supply chain & logistic Manager

jenny.lam@ages.se

+46 (072-376 79 57

Nicklas Sandqvist

Production Manager

niklas.sandqvist@ages.se

+46 (0)72-376 79 68

Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse. Läs mer

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng